05 / 31 / 2018

Wyróżniają nas relacje – o zespole Organics Beauty.

autor: Justyna Augustyniak

Możemy z całą mocą stwierdzić, że wyróżniają nas relacje.  Jakby nie patrzeć, wszystkie – bo to kobiecy team – jesteśmy sobie bliskie. Każda z nas jest inna, ma zupełnie inny temperament, jest w innym momencie życia i choć czasem “iskrzy”,  razem to ma sens.

Jako firma startowaliśmy od zera, aby krok po kroku rosnąć siłę. Dziś nasz ścisły zespół liczy sześć osób, mamy w składzie dwóch handlowców, edukatora i Olę oraz my – założycielki. Wpółpracujemy też ze specjalistami z zakresu fryzjerstwa, trychologii czy technik masażu. Na samym początku pozyskiwaniem salonów zajmowałyśmy się same, nie mając żadnego w tym wcześniejszego doświadczenia. Teraz myślimy, że skuteczność naszych działań wynikała z naszej świeżości. Bowiem standardem rynku fryzjerskiego jest, że salony codziennie odwiedza kilku przedstawicieli handlowych, więc sztuką jest przyciągnąć uwagę. Nam się to udało.

Obecnie dział handlowy działa profesjonalnie. Nasze dwie przedstawicielki – region północ i południe – dzień po dniu odwiedzają salony, robią to skutecznie i z wdziękiem. Wiemy, bo klienci nam mówią 🙂 Mamy też świetną edukatorkę, która całą swoją osobą potwierdza sensowność naszej drogi. Ma bardzo dobre umiejętności fryzjerskie i jest niezastąpiona w przekazywaniu wiedzy.

Prawie od roku działa u nas zewnętrzny magazyn, którego obsługą zajmuje się Ola i w zasadzie cały ciężar wdrożenia procesu spadł na nią (a jest jeszcze bardzo młodziutka). Jest też ona podporą naszych przedstawicielek, które są w ciągłych rozjazdach, Bez jej wsparcia nie byłoby tak łatwo. Obsłużyć system CRM, system księgowy, zlecić do magazynu, zadbać o stany towarów – to tylko część jej zadań.

Organizacja naszej firmy opiera się na talentach ludzi w niej pracujących. Chcemy, aby naturalne kompetencje mogły stanowić o skuteczności osoby i sukcesie firmy. Zależy nam na wspólnym rozwoju. Nie bez przyczyny podjęłyśmy jako zespół trudny proces mentoringowy. Comiesięczne sesje i praca własna to poważne zobowiązanie każdej z nas. Poważne, ponieważ od naszego zaangażowania zależy wynik tego procesu. To moment poznania prawdy o sobie i przyzwolenie na dotknięcie tego, co może być trudne. W tym procesie możemy liczyć na swoje wsparcie.

Nasza firma to dobre, pozytywne miejsce i dobra energia, którą chcemy przekazywać dalej. Mamy poczucie wspólnej misji.

 

 

 

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa