Maria Bar

pierwsza w Polsce masażystka gwiazd, posiadająca doświadczenie zdobyte w różnych zakątkach świata. Oprócz gruntownego wykształcenia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego wiedzę poszerzała również podczas półrocznego rejsu na Karaibach poznając tajniki masażu przekazywane z pokolenia na pokolenie przez Filipińczyków. Od 2009 roku właścicielka BODY BAR by Maria Bar – firmy oferującej masaże  w podwarszawskim Home Spa i w domu klienta. Zaufali jej m.in. Szymon Bobrowski, Joanna Liszowska, Agnieszka Szulim, Joanna Przetakiewicz.

W swojej karierze pracowała m.in. przy produkcji TVN, jako członek i koordynator Ekipy Medycznej w programie “You Can Dance”. Swoją pracę połączyła z pasją do sportu i podróży podczas egzotycznej metamorfozy z Ewą Chodakowską na Mauritiusie. Współpracowała z 5* warszawskimi hotelami pełniąc funkcję masażystki gości specjalnych. Miała zaszczyt pomagać m.in żonie premiera Wielkiej Brytanii – Tony’ego Blair’a, Zbigniewowi Bońkowi oraz wielu osobom ze świata mediów i biznesu. Pełniła także funkcję personalnej masażystki, światowej klasy przedsiębiorcy z Libanu, podróżując wraz z nim po biznesowych stolicach Europy. Z uśmiechem, klasą i pozytywnym nastawieniem do życia przekłada bogate doświadczenie na umiejętność relaksowania zarówno ciała jak i umysłu.
W Akademii jest odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń rytuału FORMOSA.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa