ZADZWOŃ DO NAS
887 691 111 | 790 669 050

koncepcja

Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też klienci poszukują takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytają etykiety i sprawdzają czy zawarte są w nich szkodliwe substancje. Jednocześnie rośnie świadomość zdrowych wyborów i poszanowania środowiska naturalnego również wśród salonów fryzjerskich. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że to głównie fryzjerzy  są najbardziej narażeni na negatywne skutki zdrowotne używanych produktów chemicznych. Codzienny kontakt z chemią fryzjerską może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy rozwiązania dla salonu, które nie stwarzają żadnych poważnych zagrożeń dla zdrowia, nie nasilają alergii, a jednocześnie  dają  świetne efekty. To pokazuje, że nasze eko  produkty są stworzone, by iść w parze z kreatywnością i  artyzmem stylisty,  stwarzają możliwości spektakularnej zmiany przy zachowaniu zdrowej struktury włosa. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

Zielone salony skupiają się na zdrowych produktach i świadomych usługach Zdrowe organiczne składniki, odnawialne surowce, biodegradowalne butelki umożliwiające naturalny rozkład bez tworzenia odpadów, to wszytko ma znaczenie. Szukamy produktów, w których brak agresywnych substancji chemicznych, produktów łagodnych i skutecznych, a kosmetyki przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników

ekologiczne produkty

Jeśli szukacie produktów i usług ekologicznych, przyjaznych środowisku, delikatnych, bez siarczanów, parabenów, ftalanów, sztucznych aromatów i barwników, lanoliny, hormonów, formaldehydu – jesteście w dobrym miejscu. Nasza oferta to kosmetyki, które radzą sobie z każdym problemem, zdrowe i bezpieczne, organiczne, certyfikowane, na bazie łagodnych składników. W obecnych czasach wszyscy mamy świadomość, że profesjonalny produkt musi być być bezpieczny dla klienta, ale i fryzjera. Nasze kosmetyki nie podrażniają, nie powodują zapalenia skóry, działają jednocześnie łagodząco i uspokajająco na skórę Marki, które mamy w swojej ofercie O’right i NATULIQUE to marki ekologiczne, które przyjęły zobowiązaniee ochrony naszej planety i jej mieszkańców. Certyfikowane składniki, zielona energia, odpowiedzialna produkcja to podstawy świadomego podejścia. Ważna jest jakość i szacunek dla środowiska. Firmy te prowadzą produkcję dbając m.in. o neutralny bilans CO2, podejmując inicjatywy oszczędzające a nawet ratujące środowisko.

Jesteśmy świadomi, że wszystkie kosmetyki jakie stosujemy na włosy przedostają się do wody. Szkodliwe substancje w kosmetykach nie znikają, niestety wracają do nas. Dlatego też świadomi producenci w fazie projektowania produktów wybierają te składniki, które są bezpieczne i nieagresywne. Zawsze wybór jest pomiędzy wyższą jakością i wyższym kosztem a tańszym zamiennikiem, świadomi producenci kierują się dobrem klienta, fryzjera i środowiska

usługi

Tylko naturalne i holistyczne podejście do pielęgnacji może znaleźć swoje odzwierciedlenie w odżywczych i relaksujących rytuałach SPA, zabiegach trychologicznych na włosy i skórę głowy, łagodnej koloryzacji bez amoniaku. Wszystko to ma znaczenie w dbaniu o zdrowe włosy jak też o dobre samopoczucie. Świadome ekologiczne osoby poszukują produktów i usług przyjaznych środowisku i ekologicznych.

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM
PRZEDSTAWICIELEM

MARLENA OSTROWSKA-GRZYWIŃSKA: 790 661 055
ANETA PROTAZIUK: 790 669 894

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa