ZADZWOŃ DO NAS
887 691 111 | 790 669 050

Magdalena Prudaczuk, Atelier Eco, Lubartów

Moja przygoda z fryzjerstwem trwa już 17 lat. Odkąd zaczęłam naukę, intensywnie pracuję. Nie przypuszczałam w najśmielszych marzeniach, że ten zawód da mi tak wiele możliwości i satysfakcji. Ale życie jest przewrotne, 3 lata temu dostałam alergii na chemiczny skład kosmetyków oraz nikiel i lekarze kazali mi rezygnować z zawodu, mówiąc że ręce nie wytrzymają. Miałem cel pracować nadal w zawodzie. Zaczęłam szukać kosmetyków które nie będą mnie uczulać. Na szkoleniach testowałam jak organizm zareaguje na farby i szampony, wasze kosmetyki wypadły najlepiej. Ponieważ są to produkty naturalne, stworzone w oparciu o certyfikowane składniki organiczne, a przez to zdrowsze dla organizmu. Nie tracą przy tym na swojej wyjątkowej skuteczności. W tych markach zafascynowała mnie przede wszystkim prostota oraz efektywność działania. Szukałam produktów, które będą inne niż wszystkie dostępne na rynku. W mojej małej miejscowości bardzo się wyróżniam, ponieważ wszystkie inne salony bazują na podobnych kosmetykach chemicznych. Salon rozwija się wspaniale, a ja jestem zdrowsza. Nie spodziewałam się takiego zainteresowania i nie wiedziałam, że tyle osób ma takie same problemy zdrowotne jak ja. Klienci sami szukają i są coraz bardziej świadomi tego, co producenci wkładają do kosmetyków i co im szkodzi.”

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa