ZADZWOŃ DO NAS
887 691 111 | 790 669 050

Witaj

Zapraszamy do naszej Akademii, która mieści się na Warszawskim Wilanowie, w salonie partnerskim ECOCOCOSPA, pracującym na produktach O’right i Natulique. Miejce to wyróżnia się atmosferą, ekologią i pięknym designem.

Zachęcamy wszystkich współpracujących z Organics Beauty Concept – salony fryzjerskie i ich stylistów, fryzjerów, trychologów zainteresowanych profesjonalnymi szkoleniami do wzięcia udziału w organizowanych przez nas autorskich szkoleniach fryzjerskich, trychologicznych i bizesowych. Oferujemy wysoki poziom szkoleń, przygotujemy do zawodu świadomego fryzjera i trychologa. Szkolenia są organizowane w formie warsztatów, gdzie łączymy wiedzę teoretyczną z dużym naciskiem na aspekt praktyczny i skuteczność. Podczas trwania warsztatu prowadzący przekazują wiedzę ogólną, przewidzianą zakresem szkolenia, uczestnicy natomiast mają możliwość nabycia umiejętności związanych z ich indywidualnym zapotrzebowaniem. Wszelkie pytania oraz aktywność nie umknie uwadze naszych fachowców. Szkolenia poparte są wieloletnim doświadczeniem i wiedzą pedagogiczną prowadzących, ponieważ wspóracują z nami najlepsi trenerzy.

Urośniesz pod naszymi skrzydłami! Po każdym szkoleniu otrzymasz certyfikat.

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

ecofryzjerstwo

Proponujemy profesjonalne szkolenia fryzjerskie z zakresu pielęgnacji, koloryzacji, stylizacji i strzyżeń prowadzone przez ekspertów i trenerów naszej Akademii, którzy z pasją podzielą się z Wami swoją wiedzą i umiejetnościami. Nasi trenerzy pracują wg filozofii najlepszych szkół fryzjerskich, jak też technik autorskich, które gwarantują najlepszy efekt. W naszej Akademii edukujemy świadomych fryzjerów, również w obszarze ekologii. Wyróżniamy się jakością, a nasze szkolenia to konkretna rzetelna wiedza i fachowe rzemiosło.

Z nami zdobędziesz praktyczne, kompleksowe umiejętności, nie stracisz ani minuty i wreszcie się nauczysz! Zarazimy Cię pasją do zawodu!

W naszej ofercie znajdziesz:

 • EKO pielęgnacja i EKO zabiegi w salonie na skórę głowy i włosy
 • ABC koloru Natulique
 • Koloryzcja Natulique – poziom zaawansowany, nowe odcienie, blondy, chłodne brązy, siwe
 • Szkolenie z podstaw koloryzacji
 • Analiza kolorystyczna
 • Upięcia Natura jest kobietą
 • Upięcia ślubne
 • Upięcia romantyczne VINTAGE
 • Strzyżenia moduł I WŁOSY DŁUGIE I PÓŁDŁUGIE strzyżenia włosów prostych i kręconych
 • Cięcia wg filozofii Vidal Sasoon,technika strzyżeń pionowych i ślizgowych
 • Strzyżenia moduł II WŁOSY KRÓTKIE

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

trychologia

W naszej Akademii uważamy, że podstawą zdrowej kondycji włosów oraz bazą do zabiegów upiększających jest zdrowa skóra głowy, stąd duży nacisk kładziemy na przekazywanie wiedzy trycholgicznej według indywidualnch potrzeb uczestników szkoleń. Trychologia to wiedza na pograniczu fryzjerstwa, kosmetologii, dermatologii, skupia się na schorzeniach skóry głowy, takich jak m.in. wypadanie włosów, łupież, czy łojotok. Wskazane jest, by każdy niepokojący objaw  związany ze skórą głowy czy włosami klient salonu mógł skonsultować wstępnie ze specjalistą – trychologiem i dlatego uważamy, że posiadanie wiedzy trychologicznej przez fryzjerów jest obecnie dużym atutem i pozwala się wyróżniać.

Celem szkolenia trychologicznego jest przede wszystkim zapoznanie się z wiedzą na temat prawidłowego funkcjonowania włosów i skóry głowy, poznanie problemów z tym związanych i nauczenie się,jak sobie z nimi radzić i im zapobiegać. Trzeba też wiedzieć, kiedy możemy pomóc poprzez poradę kosmetyczną czy zabiegi pielęgnacyjne, a kiedy jest to problem na tyle złożony, by odesłać do lekarza.

Wprowadzenie elementów trychologii do salonu fryzjerskiego to wartość dodana dla klientów Salonu. Podniesiesz swoje kwalifikacji,a także dowiesz się jak pracować z mikrokamerą, jak z nią sobie radzić, jak ją wykorzystać do zwiększenia obrotów w salonie, a przede wszystkim do podnoszenia swojej wiarygodności i  autorytetu w oczach klienta.

W naszej ofercie znajdziesz trzystopniową ścieżkę rozwoju umiejętności i wiedzy trychologicznej –
Trychologia w praktyce dla salonów, która obejmuje część teoretyczną, czyli wstęp do trychologi, podstawy pracy trychologa i wiedzy na temat skóry głowy i włosów oraz część praktyczną, czyli pracę z kamerą, diagnozę schorzeń,  analizę i intereprarację, stosowane zabiegi i profilaktyka.

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

biznesowe wsparcie salonów

Prowadząc własny biznes fryzjerski, gabinet trychologiczny, czy ośrodek SPA wiesz ile spraw niezwiązanych bezpośrednio z profilem Twojej pracy musisz załatwiać. Oprócz pracy z klientem musisz planować i organiziwać pracę salonu, motywować pracowników, stawiać im cele. Musisz także sprawnie zarządzać finansami firmy, kontrolować wydatki, zwiększać przychody, a co z tym związane generować zyski, by móc się rozwijać. Ważnym obszarem Twojej pracy jest skuteczna promocja, budowanie zaufania i zwiększanie bazy lojalnych klientów, co jest obecnie wyzwaniem, biorąc pod uwagę konkurencję w branży i wymagania klientów. Jednym słowem musisz się wyróżniać ofertą, wiedzą, poziomem i jakością usług!
Dziś masz do czynienia z klietem świadomym i wyedukowanym!

W naszej Akdemii, oprócz indywidualnych porad w zakresie promocji i social mediów oferujemy autorskie szkolenia sprzedażowe z praktykiem biznesu w branży beauty i farmaceutycznej. Jeśli myślisz o sukcesie, o lepszej sprzedaży, byciu bezkonkurencyjnym, a także pragniesz zmiany dla swojego salonu,to szkolenie jest dla Ciebie.  Szkolenie z efektwnej sprzedaży prowadzone w formie warsztatów przeprowadza uczestnika przez wszystkie kluczowe obszary współpracy z klientem, które mają na celu wygenerowanie lub wzrost wartości sprzedaży. Zapoznaje się z niezbędnymi kompetencjami, oczekiwania mi klientów oraz najefektywniejszymi narzędziami sprzedaży.

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

nasi trenerzy

SPRAWDŹ AKTUALNY HARMONOGRAM
I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa