fbpx

Przeciwzmarszczkowe kosmetyki O’right – moc korzenia goji

przeciwzmarszczkowe kosmetyki O'right

Młodo wyglądająca, promienna skóra to marzenie każdej kobiety. Przeciwzmarszczkowe kosmetyki mogą w tym oczywiście pomóc… o ile zawierają odpowiednie składniki. Zielona marka O’right znana z ekologicznej, profesjonalnej pielęgnacji włosów jest obecna na rynku także z innowacyjną linią anti-aging – Goji Berry Rejuvenating Collection. Seria ta ma za zadanie przywrócić młodość naszej skórze. Skąd jej skuteczność? O tym poniżej.

Gdzie zaczyna się proces starzenia się skóry?

Być może nie wiesz, ale skóra głowy jest najszybciej starzejącą się częścią ciała, a jej nieprawidłowa pielęgnacja wpływa na skórę twarzy i przyspiesza starzenie. Z tego powodu firma O’right intensywnie badała starzenie się skóry głowy. W wyniku tych prac opracowano rewolucyjny kosmetyk do pielęgnacji skalpu – O’right Botanical Scalp Revitalizer. W 2017 roku był to najczęściej kupowany produkt marki. Jednakże przywracanie młodości skórze głowy to dopiero początek przygody O’right z kosmetykami anti-aging.

Przeciwzmarszczkowe kosmetyki z super składnikiem

Kolejnym krokiem było wprowadzenie innowacyjnej kolekcji Goji Berry Ultimate Rejuvenating dedykowanej do pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry twarzy. Badania nad właściwościami złotego korzenia goji, który jest kluczowym składnikiem w tej serii, trwały aż dziesięć lat.

Jagód Goji od dawna używa się w kosmetyce tradycyjnej. Ceni się je bowiem ze względu na odżywcze i rewitalizujące korzyści. O’right postanowił przeprowadzić dokładne badania nad tym składnikiem. Testy wykonano w akredytowanym laboratorium marki, posiadającym certyfikat TAF. W ich trakcie odkryto i potwierdzono, że korzenie goji mogą chronić skórę przed szkodami środowiskowymi i poprawiać jej zdolność regeneracji, dając jej ochronę i zapewniając promienny, piękny i młodszy wygląd. Wyniki badań dotyczące złotego korzenia goji zostały opublikowane w czasopiśmie BMC Complementary and Alternative Medicine. Działający odmładzająco składnik otrzymał zaś swoją nazwę w INCI.

Goji Berry Age-defying Concentrate zdobył Srebrny Medal na międzynarodowej wystawie International Exibition of Invention w Genewie.

O’right wydobywa piękno natury, na bazie roślin opracowuje naturalne produkty do pielęgnacji skóry, które mogą działać cuda. Złoty korzeń goji to tajemnica odwracająca naturalny wiek. Jako firma odpowiedzialna społecznie, O’right bazuje na rolnictwie przyjaznym środowisku. W praktyce co oznacza to, że przez sześć lat ziemia jest uprawiana, a przez 4 lata odpoczywa. Dlatego też stworzenie kropli niezwykłej esencji cofającej wiek zajmuje prawie 10 lat.

Skuteczność potwierdzona testami

Hungkuang University’s Master Program of Cosmetic Science przeprowadził test skuteczności działania wyciągu z korzenia goji. W badaniu wzięło udział trzydzieści pięć kobie. Stosując przeciwzmarszczkowe kosmetyki Goji Berry Lucent Intensifier Serum i Goji Berry Age-defying Concentrate przez okres dwóch tygodni stwierdziły one:

  • 90% uczestników zauważyło wzrost poziomu nawilżenia skóry i lepsze napięcie,
  • 94% doświadczyło zmniejszenia porów i większej elastyczności,
  • 83% widziało bardziej promienną cerę (po 8 tygodniach),
  • 94% zauważyło mniej linii wokół oczu.

Profesor Chang Tsong-min z Programu Master of Science tak mówi o kosmetykach przeciwzmarszczkowych O’right:

„Goji Berry Lucent Intensifier Serum i Goji Berry Age-defying Concentrate pomagają nawilżyć, ujędrnić, rozjaśnić i wygładzić skórę dając efekt rewitalizujący i odmładzający.”

Przeciwzmarszczkowe kosmetyki O’right z korzeniem goji

Odmładzająca kolekcja Goji Berry Ultimate Rejuvenating została opracowana z wykorzystaniem wielu ekstraktów roślinnych. Substancje te zostały dobrane tak, aby skorygować wszelkie widoczne oznaki starzenia i nadać skórze odpowiednie nawilżenie, odkryć bardziej promienny, piękny i młodzieńczy wygląd. W skład kolekcji weszły produkty bogate w różnorodne ekstrakty roślinne. Do ich głównych zadań należy nawilżenie, rozjaśnianie i wygładzanie skóry. W konsekwencji, niwelowane są widoczne ślady starzenia naskórka. O’right Skin Care zapewnia piękno, które jest naturalne i bezpieczne.

Goji Berry Harmonizing Cleanser – struktura żelu przekształca się w bogatą piankę, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ekstrakt z korzenia goji budzi skórę przywracając jej blask. Drogocenne ekstrakty roślinne pomagają utrzymać zdrową równowagę, dając efekt nawilżonej i napiętej skóry.

Goji Berry Awakening Essence – dzięki czynnikom nawilżającym stworzonym z maleńkich molekuł, ta esencja jest kluczem do przywrócenia skórze jej młodzieńczego stanu. Zmiękcza zewnętrzną warstwę i intensywnie odżywia odwodnioną skórę, jednocześnie rewitalizuje i zwiększa zdolność skóry do lepszego wchłaniania serum czy koncentratu. Kosmetyk powinien być stosowany jako pierwszy krok w przywracającym młodość rytuale piękna.

Lucent Intensifier Serum – naturalny ekstrakt z korzenia goji odwraca oznaki starzenia, zmniejsza produkcję melaniny i wnika głęboko w naskórek przywracając młodzieńczy blask skórze.

Goji Berry Age-defying Concentrate – naturalny ekstrakt z korzenia goji zawiera wiele właściwości odmładzających skórę, które powstrzymują proces starzenia, rewitalizują i odkrywają nieskazitelną i piękną skórę.

Opracowane na bazie materiałów prasowych O’right

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.