08 / 29 / 2017

Sprawdź, jaki masz rodzaj włosów

sprawdź jaki masz rodzaj włosów, rodzaje włosów, stan skóry głowy, odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, ekologiczne kosmetyki, ekologiczne szampony

Podstawą dla utrzymania dobrego stanu włosów i skóry jest dobór naturalnych, odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdż jaki masz rodzaj włosów i jak je pielęgnować. Kondycja włosów tak jak skóra odzwierciedla stan naszego zdrowia i ducha. Jednak niewłaściwa pielęgnacja może sprawić, że włosy nie będą wyglądały tak jak chcemy je widzieć.

  • Jeżeli nie masz zastrzeżeń co do stanu swoich włosów, nie poddawałeś ich silnie działającym zabiegom upiększającym, myjesz je dwa, trzy razy na tydzień, to prawdopodobnie jesteś posiadaczem włosów normalnych.
  • Jeżeli Twoje włosy po myciu już na drugi dzień tracą ładny i świeży wygląd, zaczynają zlepiać się w przetłuszczone pasma – masz włosy przetłuszczające się.
  • Jeżeli Twoje włosy są u nasady ciężkie i przetłuszczające się natomiast końcówki  włosów są suche, łamliwe i kruche masz włosy mieszane.
  • Jeżeli myjesz włosy rzadko (raz, dwa razy w tygodniu), a gdy je dotykasz, czujesz, że są szorstkie i sztywne – najprawdopodobniej Twoje włosy są suche.
  • Jeżeli Twoje włosy są łamliwe, kruche, suche, sztywne, splątane i trudne do rozczesania Twoje włosy są zniszczone.
  • Jeżeli Twoje włosy są cienkie, wyglądają jak by było ich za mało, są miękkie, brakuje im energii i sprężystości, trudno się układają masz włosy cienkie i delikatne.

Nasi eksperci doradzaja jak dbać o każdy rodzaj włosów, zgodnie z naturą, w sposób zdowy i bezpieczny. Sprawdź nasze przepisy na piękne włosy!

Tagi: , , , ,

Tagi

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa