09 / 7 / 2018

Jak uzyskać efekt włosów muśniętych słońcem

Natulique Balance Sparkling Shine

Natulique Balance Sparkling Shine jest nową farbą do włosów, którą poznałam i która umożliwia nie tylko koloryzację, ale także osiągnięcie efektu włosów muśniętych słońcem. Słońce rozjaśnia naturalny kolor i tak też działa ta innowacyna farba. Rozjaśnia naturalny kolor włosów poprzez zredukowanie i neutralizację naturalnego pigmetu włosów, pozostawiając je jaśniejszymi i z większą ilością refleksów. Tak jak słońce, robi to bez dodawania czy usuwania pigmentu.

Na co dzień pracuję na eko farbach Naulique.  Lubię je ponieważ zapewniają bardziej delikatny kolor włosów i ich wyjątkową kondycję. Moje klientki doceniają łagodną zmianę koloru, naturalny odcień oraz wyjątkową kondycję i komfort. Koloryzację Natulique wyróżnia wysoka zawartość naturalnych składników. W nowej formule koloryzacji znalazły się naturalne kwasy owocowe, ekstrakty roślinne z organicznych upraw, olejki organicznego pochodzenia, proteiny. A co najważniejsze w produkcie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego.

Proponuję tę koloryzację moim klientkom, ponieważ jest to bezamoniakowa, szybka i prosta metoda
trwałej koloryzacji. Daje delikatny i subtelny efekt końcowy na naturalnych, rozjaśnionych jak i farbowanych. Używam jej do pojedynczej koloryzacji, między farbowaniami włosów, jak i jako dopełnienie świeżo wykonanej koloryzacji. Mogę dzięki niej stworzyć delikatne refleksy, trwale rozjaśnić, uzyskać przepiękny efekt, promieni słonecznych we włosach.

Formuła farby umożliwia mi zmianę koloru włosów do jednego a nawet dwóch tonów. Używam jej też na finalnym etapie farbowania, by zapewnić bardziej harmonijny i pełen blasku efekt końcowy.

Polecam tę koloryzację, szczególnie aby utrzymać efekt lata na włosach jak najdłużej:)

Tagi: , , , , ,

Tagi

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa