04 / 9 / 2019

Jak poprawić kondycję włosów na wiosnę?

włosy, szpampon, wiosna

Popraw włosy po długiej zimie

Wiosnę już widać za oknem a nasze włosy po zimowym okresie stały się suche i szorstkie. Niskie temperatury, czapki, ogrzewanie – to wszystko niestety wpływa na ich kondycję i to mało korzystnie. Jak przygotować włosy na ciepłe pory roku? Istnieje kilka łatwych sposobów na powrót połysku Twoich włosów.

Używaj odpowiednich szamponów

Na początku ważne jest to, żeby znaleźć odpowiedni szampon. Mróz oraz suche powietrze z kaloryferów wyciągają wilgoć z włosów, więc musimy znaleźć taki szampon, który mocno nawilży włosy. Seria bambusowa to nawilżające produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Organiczny wyciąg z liści bambusa w połączeniu z czynnikiem naturalnie nawilżającym, stanowią doskonałą kompozycję, która nawilża, uelastycznia i odbudowuje włosy, zapewniając zdrowy wygląd. Pozostawia włosy pełne witalności. Wyciąg z bambusa ma silne działanie antyosydacyjne, absorbuje promieniowanie UV.

Maski do włosów

Kolejną kwestią jest pielęgnacja i odpowiednie nawilżenie. Raz na tydzień zrób maseczkę na włosy. Wybierz taką, która jest mocno nawilżająca. Po umyciu wmasuj ją we włosy. Spróbuj naszej maseczki do włosów z Natulique. Intensywna maska do regeneracji włosów. Zawarte w formule kwasy tłuszczowe i lipidy wzmacniają włosy i pomagają domknąć łuski włosów. Zapewni to zdrowy, naturalny wygląd, zminimalizuje puszenie się i doda naturalnego blasku.

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny efekt nie zmywaj jej po określonym czasie. Podsusz lekko włosy w maseczce a potem zakręć w ręczniku i zostaw tak na noc. Rano po wypłukaniu i wysuszeniu włosy staną się lekkie i jedwabiste.

Nie zapominajmy również o właściwej diecie. Należy ją wzbogacić o odpowiednie witaminy, które mają ogromny wpływ na kondycję naszych włosów. Najważniejsze z nich to: witamina A, C i E – wpływają na wzmocnienie oraz odbudowę włosów oraz B – wpływa na wzrost włosa, tworzy wokół niego powłokę ochronną.

Nasza wskazówka: Sprawdź nasze produkty przeznaczone dla suchych i zniszczonych włosów.

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Tagi

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa