12 / 27 / 2018

Czy wiesz, jak zachwycić fryzurą w noc sylwestrową?

fryzury sylwestrowe

Gorący temat na grudzień 2018 to fryzury sylwestrowe!

Jeśli nadchodzący Nowy Rok chcesz przywitać wystrzałowo w modnie wystylizowanej fryzurze, postaw na uczesania z warkoczem, luźne koczki. Świetnie sprawdzi się  też wysoko upięty koński ogon wykonany na perfekcyjnie prostych i błyszczących włosach. Hollywoodzkie fale to pewniak, poza tym zawsze dobrze wyglądają proste upięcia i małe szaleństwa w stylizacji grzywki. Szczególnie przy krótkich włosach możesz zaszaleć z grzywką zaczesaną do góry.

Nie trzeba się bać ozdób, które mogą nadać klasy naszej fryzurze – cekiny, brokat, wstążka, czy ozdobna opaska, w tę jedyną noc w roku możemy sobie pozwolić na więcej.

Musimy też mieć na względzie, że sylestrowa fryzura powinna być stabilna i trwała, by dobrze wyglądała przez całą noc. Jeśli już pięknie wystylizujemy włosy, ważne jest ich dobre utrwalenie.

Co polecają eksperci – styliści fryzur na co dzień pracujący na eko produktach NATULIQUE:

1) Idealny do lekkiego utrwalenia Medium Hold Hair Spray, łatwy do wyczesania ekologiczny lakier do włosów. Utrzymuje kształt fryzury jednocześnie nawilżając i zapewniając lśniące, pełne blasku włosy. Użyj dwukrotnie, by bardziej utrwalić fryzurę.

2) Jeśli potrzebujesz doskonałego zdyscyplinowania krótkich włosów, wybierz Extreme Hold Hairwax.
Dzięki kombinacji certyfikowanych ekologicznych składników i naturalnego wosku pszczelego, ta odporna na warunki atmosferyczne formuła zapewnia wyjątkowo stabilne utrwalenie fryzury.

3) Defining Hold Molding Paste jest idealna do włosów krótkich lub średniej długości, dodaje włosom objętości, jednocześnie pogrubiając poszczególne pasma włosów. Zapewnia pełniejszy, zdrowszy wygląd. Trzyma włosy w ryzach i jest niezwykle wszechstoronna. Oferuje matowe wykończenie.

4) Natomiast Flexible Hold Styling Gel sprawdza się zawsze. Pasuje do wszystkich rodzajów włosów, włączając w to włosy kręcone, faliste, czy puszące się. Zapewnia dużo blasku bez efektu usztywnienia czy lepkości.

Tagi

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa