Życie ma moc i piękno w naturalnym, czystym stanie

Naturalne kosmetyki i troska o środowisko to nasze znaki rozpoznawcze –  proponujemy tylko to, co zdrowe i bezpieczne, świadomie wybieramy najczystsze produkty z rynków światowych wyprodukowane w trosce o środowisko naturalne. Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów w celu potwierdzenia ich wyjątkowości. Wybieramy takie marki, które stawiają na zastosowanie „Zielonych koncepcji”, ujawniają składniki produktów, nie dokonują testów na zwierzętach.

Pomagamy tworzyć  wyjątkowe miejsca, w których dba się o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie Klientów. Rekomendujemy salony które proponują bezpieczne usługi pielęgnacji i koloryzacji, w który fryzjerzy mają świadomość tego, jak ważne jest, czy w produktąch używanych w codziennej pielęgnacji nie ma szkodliwej chemii. Jesteśmy pionierami w  obszarze  eko trychologii, specjalistami w zakresie zdrowej skóry głowy i włosów. Oprócz dostarczania naturalnych kosmetyków, kształcimy i certyfikujemy  salony fryzjerskie w zakresie profesjonanych organicznych usług pielęgnacji i koloryzacji, a ponadto  dbamy o środowisko i angażujemy się w akcje charytatywne.

Wysoka jakość, Naturalność, Organiczność, Bezpieczeństwo, Świadomość, Zdrowie.

Nasza oferta obejmuje produkty profesjonalne do pielęgancji i koloryzacji włosów. Salony polecane przez nas oferują najwyższy poziom organicznej pielęgnacji na najbardziej zielonych produktach na świecie, dla
wszystkich szukających zdrowszej, naturalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz tych, którzy chcą być pewni, że wybierają kosmetyki w zgodzie z naturą. Salony  te wyróżniają się doświadczeniem, wiedzą i skutecznością, korzystając z ich usług masz pewność, że  Twoje włosy odzyskają młodość i naturalną witalność w sposób zdrowy i bezpieczny.

Wiemy,  że możliwość życia w zgodzie z naturą jest dziś wielkim bogactwem i dlatego z nami możesz mieć pewność, że to co otrzymujesz jest sprawdzone, wyjątkowe, wyprodukowane w zgodzie z naturą, na bazie czystych, starannie wyselekcjonowanych składników organicznych.

Działamy uczciwie, przejrzyście i etycznie, w trosce o środowisko naturalne.

Z szacunku do Natury
Z miłości do Piękna
Z wyboru, z pasją do tego co robimy

Pomysłodawczynie konceptu i  współwłaścicielki

joanna
Joanna Kwiecińska-Ćwin

Wspólnik w spółce Organics Beauty Concept, wyłącznego przedstawiciela na Polskę organicznych marek do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Współtwórca pionierskiego trendu w Polsce EKO Trychologia, nauki o pielęgnacji skóry głowy i włosów, członkini prestiżowego  Lady Business Club. Posiada wieloletnie doświadczenie projektowe potwierdzone certyfikatem PRINCE 2 oraz tytuł EMBA Politechniki Warszawskiej. Tworzy firmę opartą na relacjach, dba o finanse  i marketingową prezentację firmy. Propagatorka zdrowego stylu życia oraz zdrowego podejścia do pielęgnacji włosów wśród salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i trychologicznych. Pokazuje i uświadamia, jak ważne są codzienne wybory dla zdrowia, ale tez i środowiska, że kluczowe jest  jakich produktów używamy do codziennej pielęgnacji ciała i włosów, czy nie ma w nich szkodliwych chemicznych składników.  Największą wartością  dla niej jest Rodzina.

agnieszka
Agnieszka Kalin

Wspólnik w spółce Organics Beauty Concept, wyłącznego przedstawiciela na Polskę organicznych marek do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Propagator ekologicznych koncepcji we fryzjerstwie. Współtwórca pionierskiego trendu w Polsce EKO Trychologia, nauki o pielęgnacji skóry głowy i włosów. Pomysłodawca przedsięwzięcia. Skrupulatnie dobiera ofertę, poznaje i współpracuje z fantastycznymi ludźmi. Doświadczony ekspert systemu SAP z zakresu logistyki, rozwiązań magazynowych i reorganizacji procesów. Uwielbia podróże, odkrywać i poszerzać nieznane horyzonty. Wierzy w to co robi.  Jest wdzięczna, że jest jej dane być tu i teraz, doświadczać tego. Prywatnie mama wspaniałej, niepowtarzalnej córki Karoliny.

Jesteś zainteresowana/ zainteresowany?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę produktów do włosów oraz ciała. Szampony, olejki, odżywki, wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa