Małgorzata Zielonka – Fryzjer

Małgorzata Zielonka – współwłaścicielka Ekologicznego Studia Fryzjerskiego Zielony Warkocz w Warszawie .

Fryzjer-stylista, kolorysta z 27 letnim doświadczeniem  we fryzjerstwie. Eko trycholog, specjalistka od masażu głowy metodą Formosa. Uwielbia tworzyć inspirując się naturą,  łączy  kobiecość, lekkość i naturalność z praktyczna stroną fryzury. Specjalizuje się w doborze  kosmetyków i kuracji, tak aby włosy zawsze były  zdrowe i piękne. Jej celem w  pracy jest dążenie do harmonijnego połączenia zewnętrznego  wizerunku  z osobowością, stylem życia i indywidualizmem. Wyróżnia się wiedzą i intuicją, zawsze podąża za aktualnymi trendami w świecie fryzjerstwa, dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dbając jednocześnie o zdrową kondycję włosów i naturalny wygląd. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku, rozwoju osobistego oraz życia w zgodzie z sobą.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa