Izabela Jankowska – Fryzjer, Nauczyciel

Fryzjer, kolorysta, szkoleniowiec w Akademii Organics Beauty, wieloletni nauczyciel w Międzynarowej Akademii. Absolwentka mediolańskiej szkoły Zeo Baldi’ego. Szlify w zawodzie kolorysty i stylisty zdobyła pod okiem Alexa’a Pergreffi’ego – wieloletniego stylisty Madonny. Współpracowała m.in z Teatrem Narodowym, TVP2, Telewizją Polsat. Współtworzyła podręcznik dla fryzjerów „Nowoczesne fryzjerstwo” album „The art of make-up”. Profesjonalistka w tworzeniu, rozwoju i dbaniu o włosy,  pasjonatka ekologicznej koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Na co dzień realizuje swoje pasje z klientami pracowni, przygotowując stylizacje dla mediów, szkoląc i rozwijając młodych fryzjerów.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa