PROFESJONALNA KOLORYZACJA • PIELĘGNACJA • STYLIZACJA

W NATULIQUE pracujemy na bazie prostego założenia – do stworzenia profesjonalnej organicznej koloryzacji i pielęgnacji wykorzystujemy jak najwięcej certyfikowanych składników organicznych w celu zapewnienia przyjaznych dla zdrowia, bezpiecznych produktów dla salonów fryzjerskich, z mniejszą ilością składników chemicznych, o  lepszym działaniu.

PROFESJONALNY NATURALNY KOLOR WŁOSÓW

Wszystkie składniki organiczne używane do produkcji farb  zostały poddane ścisłemu procesowi certyfikacji nadzorowanemu przez ECOCERT w celu zapewnienia jak najwyższych standardów.

Najbardziej delikatny na świecie, wysokiej jakości, w 100% bez amoniaku profesjonalny i organiczny kolor włosów. Nietoksyczny, z certyfikowanymi organicznymi składnikami.

nawilża

odżywia

chroni

nadaje połysk

NATULIQUE Professional Hair Colors jest stworzona na bazie naturalnych składników, które zapewniają bardziej delikatny kolor włosów i wyjątkową kondycję. Niepowtarzalny i ekskluzywny system koloryzacji został wzbogacony naturalnym ekstraktem z nasion słonecznika, oleju jojoba i oleju z nasion moreli, dzięki którym możliwe było  stworzenie przyjemnych w użyciu trwałych farb do włosów.

NATULIQUE Natural Colors oferuje klientom maksymalnie łagodną zmianę koloru. Zawiera 73 wyjątkowe odcienie, idealne dla Twojej potrzeb.

NATULIQUE Natural Colors to innowacyjny, naturalny system trwałej koloryzacji, który odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Zawiera certyfikowane składniki organiczne. 98,02% składników to składniki naturalne, które zapewniają bardziej naturalny kolor włosów oraz wyjątkową kondycję i komfort.

Niezrównana jakość profesjonalnych produktów NATULIQUE Certified Organic Hair Care może być przypisana wyłącznie pasji i zaangażowaniu w tworzenie produktów do pielęgnacji włosów, które przewyższają jakością nawet najbardziej znane marki na profesjonalnym rynku pielęgnacji włosów. Zawartość średnio ponad 97% organicznych składników czynnych w każdym produkcie praktycznie mówi sama za siebie. Nasze podstawowe standardowe wytyczne 360BIOCERT, które daleko wykraczają poza produkcję ekologiczną, polegają na wykorzystaniu materiałów i praktyk, które poprawiają równowagę ekologiczną systemów naturalnych i integrują system rolniczy w całość ekologiczną. Produkty 360BIOCERT ORGANIC muszą zawierać co najmniej 95% składników pochodzenia naturalnego. Wszystkie produkty NATULIQUE 360BIOCERT ORGANIC są produkowane w Danii.

NATULIQUE Natural Styling został zaprojektowany ściśle według naszych wpotrzeb w zakresie zartości bardziej naturalnych, bezpieczniejszych i certyfikowanych składników przy użyciu mniejszej ilości składników chemicznych. Linia NATULIQUE Natural Styling daje teraz naturalną alternatywę dla wszystkich Twoich potrzeb stylizacji. Zdecydowaliśmy się na dodanie wielu naturalnych i korzystnych składników, które pomogą Ci osiągnąć piękny i naturalny wygląd włosów, który odpowiada Twoim codziennym potrzebom stylizacji.

NATULIQUE naturalna koloryzacja oferuje bezpieczną, maksymalnie delikatną, zdrowszą zmianę koloru:

  • 100% bez amoniaku
  • 100% bez laurylosiarczanu
  • 100% bez parabenów
  • 100% pokrycie siwych włosów
  • 98,02% składników pochodzących ze źródeł naturalnych
  • miły, łagodny zapach z dodatkiem certyfikowanych i naturalnych składników

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa