04 / 16 / 2018

Trendy Fryzjerskie 2018 “Inspired by Nature”

autor: Justyna Augustyniak

Za nami wielkie wydarzenie – wizyta w Polsce Miluski Braat, międzynarodowej edukatorki marki Natulique i nasz pierwszy pokaz: Trendy Fryzjerskie 2018 “Inspired by Nature”!

To był bardzo pracowity weekend i cała nasza ekipa była zaangażowana w przygotowanie w ciągu 3 dni (!) pokazu najnowszych trendów we fryzjerstwie oraz szkolenia ze stylizacji Natulique. Mieliśmy okazję i ogromną satysfakcję pracy z międzynarodową gwiazdą fryzjerstwa i bardzo ciepłą osobą – Miluską Braat. Kiedy opadły emocje możemy powiedzieć, że to był niezwykły i energetyczny czas. Pracowaliśmy zespołowo przy zaangażowaniu naszych utalentowanych stylistów Izy Jankowskiej – trenera wiodącego w Organics Beauty Concept i Ani Cagiel, która towarzyszy nam od początku istnienia marki.

Miluska “przywiozła” ze sobą pomysł, znajomość światowych trendów i wspaniałe inspirujące zdjęcia, razem pracowaliśmy nad mood board’em i dzięki kreatywności naszych stylistów powstały te wyjątkowe stylizacje – Trendy Fryzjerskie 2018 “Inspired by Nature”.

Graphic Fauna, Raw Metallic, Earth Secret, Powder Metallic .. to nazwy dla wykreowanych wzorów i kolorów. Co je łączy? Natura, światło, zamglenie, kolor, szczegół, kontrast, połysk, akcent. Słowem wszystko to, co może zaoferować przebogaty świat wokół nas – świat zwierząt, roślin, minerałów – wszystko, co możemy dostrzec, jeśli tylko będziemy uważnie patrzeć.

Sukces tego wydarzenia dodał nam “skrzydeł” i utwierdził w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą, a także że mamy obok siebie właściwych ludzi. Słuchamy potrzeb naszych klientów, fryzjerów pracujących na co dzień na eko produktach Natulique. To oni byli ciekawi wizji marki w kontekście najnowszych trendów i to oni zachęcili nas do realizacji tego przedsięwzięcia. I z tego co wiemy, wyszli z pokazu pod wrażeniem! Niezwykłą sztuką we fryzjerstwie jest zachować balans pomiędzy tym co modne, użyteczne i twarzowe, a to udało się nam pokazać w 100 procentach! Udowodniliśmy też, że ekologiczne produkty do koloryzacji i stylizacji włosów mogą być świetnym narzędziem dla artystów fryzjerów do tworzenia form i kolorów o jakich tylko zamarzą!

Dziękujemy wszystkim za obecność i towarzyszenie nam!

Tagi: , , , , , ,

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa