03 / 9 / 2016

Szkolenie z ekspertem Natulique & Nature

autor: Justyna Augustyniak

Za nami wyjątkowe szkolenie Akademii Organics Beauty z eko koloryzacji Natulique Natural Colours prowadzone przez międzynarodowege edukatora marki Miluskę Braat. Poznawaliśmy tajniki koloryzacji Natulique, techniki pracy z klientem – czyli sześć kroków, aby stworzyć kolor idealny. Mieliśmy przyjemność pracy z ekspertem z dużym dośwoadczeniem w branży, a także trenerem i coachem. Bazując na wysokich umiejetnościach grupy prowadząca nadawała kierunek działania, pozwalając jednocześnie na swobodę pracy z modelkami. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa, a spotkanie było też dobrą okazją do wymiany doświadczeń przez uczestników, którzy pracują na tej koloryzacji i bardzo sobie cenią jej łagodne i skuteczne działanie.

Eko koloryzacja Natulique została stworzona dla fryzjerów-artystów, kórzy mogą dzięki niej uzyskać na włosach spektakularne efekty. Pokochali ją profesjonaliści na całym świecie za to, że pozwalana uzyskanie indywidulnego stylu każdej fryzury i zawsze zdrowe i piekne włosy. Uzupełnieniem koloru jest stylizacja, specjalnie stworzona w odpowiedzi na potrzeby w zakresie zartości bardziej naturalnych, bezpieczniejszych i certyfikowanych składników. Naturalne i korzystne składniki pomagają osiągnąć piękny i naturalny wygląd włosów.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa