11 / 2 / 2018

Przełomowe odkrycie w pielęgnacji twarzy!

autor: Justyna Augustyniak

Nasza Zielona marka O’right zajmująca się pielęgnacją włosów właśnie weszła na rynek z innowacyjną linią do pielęgnacji skóry Goji Berry Ultimate Rejuvenating Collection, aby przywrócić młodość naszej skórze.

Miej znowu 20 lat!

Skóra głowy jest najszybciej starzejącą się częścią ciała. Jej nieprawidłowa pielęgnacja wpływa na skórę twarzy i przyspiesza starzenie. Z tego powodu, firma O’right intensywnie badała starzenie się skóry głowy, co doprowadziło do opracowania produktu O’right Botanical Caffeine Scalp Revitalizer. W 2017 roku to był najlepiej sprzedający się kosmetyk. Przywracanie młodości skórze głowy to dopiero początek drogi. Obecnie wprowadza innowacyjną kolekcję Goji Berry Ultimate Rejuvenating, aby rozpieszczać skórę twarzy. Badania nad właściwościami złotego korzenia goji trwały 10 lat.

Jagody Goji od dawna są używane jako orientalne zioła ze względu na ich odżywcze i rewitalizujące korzyści. Dzięki badaniom przeprowadzonym w akredytowanym laboratorium O’right posiadającym certyfikat TAF, O’right odkrył, że korzenie goji mogą chronić skórę przed szkodami środowiskowymi i poprawiać zdolność skóry do naprawy, dając jej ochronę i zapewniając promienną, piękną i wyglądającą młodziej skórę. Wyniki badań dotyczące złotego korzenia goji zostały opublikowane w czasopiśmie BMC Complementary and Alternative Medicine. Co więcej, działający odmładzająco składnik otrzymał swoją nazwę INCI.

Goji Berry Age-defying Concentrate zdobył Srebrny Medal na międzynarodowej wystawie International Exhibition of Invention w Genewie. O’right wydobywa piękno natury, na bazie roślin pochodzących z Tajwanu opracowuje naturalne produkty do pielęgnacji skóry, które mogą działać cuda.

Złoty korzeń goji to tajemnica odwracająca naturalny wiek. Marka kosmetyków do pielęgnacji włosów O’right odkrywa piękno natury Taoyuan, krainy o czystych wodach i czystej glebie. Jako firma odpowiedzialna społecznie, O’right bazuje na rolnictwie przyjaznym środowisku,co oznacza, że przez 6 lat gleba jest uprawiana, a przez 4 lata odpoczywa.Dlatego też stworzenie kropli niezwykłej esencji cofającej wiek zajmuje prawie 10 lat.

Hungkuang University’s Master Program of Cosmetic Science przeprowadził test skuteczności działania wyciągu z korzenia goji na 35 kobietach. Stosując Goji Berry Lucent Intensifier Serum i Goji Berry Age-defying Concentrate przez 2 tygodnie, 90% uczestników zauważyło wzrost poziomu nawilżenia skóry i lepsze napięcie; 94% doświadczyło zmiejszenia porów i większej elastyczności; 83% widziało bardziej promienną cerę po 8 tygodniach; 94% zauważyło mniej linii wokół oczu. Profesor Chang Tsong-min z Programu Master
of Science stwierdziła, że “Goji Berry Lucent Intensifier Serum i Goji Berry Age-defying Concentrate pomagają nawilżyć, ujędrnić, rozjaśnić i wygładzić skórę dając efekt rewitalizujący i odmładzający.”

Odmładzająca kolekcja O’right Goji Berry Ultimate Collection została opracowana z wykorzystaniem wielu ekstraktów roślinnych, aby skorygować wszelkie widoczne oznaki starzenia i nadać skórze odpowiednie nawilżenie, odkryć bardziej promienny, piękny i młodzieńczy wygląd. W skład kolekcji weszły cztery produkty, wszystkie bogate w różnorodne ekstrakty roślinne, które nawilżają, rozjaśniają i wygładzają skórę, usuwając wszelkie ślady starzenia i delikatnie ją odmładzając. O’right Skin Care zapewnia piękno, które jest naturalne i bezpieczne.

Goji Berry Harmonizing Cleanser: struktura żelu przekształca się w bogatą, kremową piankę, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ekstrakt z korzenia goji budzi skórę, przywracając jej blask. Drogocenne ekstrakty roślinne pomagają utrzymać zdrową równowagę, dając efekt nawilżonej i napiętej skóry.

Goji Berry Awakening Essence: dzięki czynnikom nawilżającym stworzonym z maleńkich molekuł, ta esencja jest kluczem do przywrócenia skórze jej młodzieńczego stanu. Zmiękcza zewnętrzną warstwę i intensywnie
odżywia odwodnioną skórę, jednocześnie rewitalizuje i zwiększa zdolność skóry do lepszego wchłaniania serum czy koncentratu. Stosowana jako pierwszy krok w przywracającym młodość rytuale piękna.

Lucent Intensifier Serum: Naturalny ekstrakt z korzenia goji odwraca oznaki starzenia, zmniejsza produkcję melaniny i wnika głęboko w naskórek przywracając młodzieńczy blask skórze.

Goji Berry Age-defying Concentrate: naturalny ekstrakt z korzenia goji zawiera wiele właściwości odmładzających skórę, które powstrzymują proces starzenia, rewitalizują jej wygląd, odkrywają naturalną, nieskazitelną i piękną skórę.

 

Opracowane na bazie materiałów prasowych O’right

Tagi: , , , ,

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa