06 / 8 / 2017

Metamorfoza w eko salon!

Metamorfoza w eko salon, Ecco Cocospa, salony ekologiczne wilanów warszawa, pielęgnacja włosów, pielęgnacja skóry głowy, bezpieczna koloryzacja

autor: Justyna Augustyniak

Metamorfoza w eko salon! W dniu 8 czerwca świętowaliśmy metamorfozę salonu EcoCocospa na warszawskim Wilanowie.

Dzięki wprowadzeniu ekologicznych marek i ekologicznego konceptu powstała nowa jakość,  nowe miejsce specjalizujące się w organicznej pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz  koloryzacji, ze zdrowymi i bezpiecznymi produktami. Miejsce wyjątkowe, a takich salonów poszukują teraz klienci, coraz bardziej świadomi i dbający o to, czego używają na włosy i ciało.

Właścicielki salonu tak mówią o tym projekcie: “Już dwa lata temu przy otwarciu naszego drugiego salonu szukałyśmy niszowej marki do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Zgodnie z naszymi zainteresowaniami i trendami miały to być produkty ekologiczne, wydajne w użytkowaniu i pięknie podane. Kiedy poznałyśmy produkty O’righta i Natulique zostałyśmy pierwszym w Polsce salonem partnerskim, pracującym wyłącznie na ekologicznych kosmetykach. We wrześniu mijają 2 lata, a my utwierdziłyśmy się w przekonaniu, że można farbować i pielęgnować włosy bez zbędnej chemii i to naprawdę działa.  Naturalną konsekwencją było wprowadzenie O’righta i Natulique’a w naszym pierwszym salonie na Sarmackiej. Jesteśmy właśnie świeżo po metamorfozie. Nowe wnętrze wpisuje się w naszą wizję EcoCocospa, jest dużo drewna i zieleni. W nowym miejscu oprócz pielęgnacji i koloryzacji będzie można również wykonać fantastyczny zabieg FORMOSA.” (cytat pochodzi z wywiadu na blogu LemingradMom)

Nowe miejsce to jednocześnie siedziba Akademii Organics Beauty, gdzie fryzjerzy mogą podnosić swoje kompetencje i doskonalić warsztat pracy. My z tej okazji na śniadaniu prasowym gościliśmy przedstawicieli mediów, którzy zachwycali się miejscem i ideą. Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedziń.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa