11 / 5 / 2017

„Kobiety dla Kobiety – Zmień siebie, daj siebie!”

Gala finałowa kobiety dla kobiet, ekologiczne wydarzenia, szampony ekologiczne, ekologiczne kosmetyki

autor: Justyna Augustyniak

Za nami gala finałowa akcji „Kobiety dla Kobiety – Zmień siebie, daj siebie!”, wspaniałe wydarzenie zorganizowane przez Fundację 3-4 Start. Finalistki akcji przez przez dwa miesiące pod okiem specjalistów pracowały, by poprawić swój wygląd i formę oraz zwiększyć swoją wiarę w siebie. Efekty były niesamowite:)

Jednak głównym celem przedsięwzięcia była pomoc Oli, mamie samotnie wychowującej kilkuletniego synka, chorującej na białaczkę. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli akcja przyniosła wspaniałe owoce w postaci znaczących środków na wsparcie Oli w jej walce z chorobą. Dla nas to ogrmny zaszczyt, że mogliśmy partnerować temu przedsięwziąciu. Zgadzmy sie w 100%, że “dobro to wyjątkowe zjawisko we wszechświecie, które mnoży się, gdy się je dzieli”!

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa