04 / 25 / 2018

Glammies 2018 dla Premier Rose Hip Seed Moisturizing Oil O’right!

autor: Justyna Augustyniak

Za nami wybory laureatów 4. edycji urodowego plebiscytu Glammies 2018. W tym roku w kategorii najlepszy produkt do stylizacji włosów zwyciężył olejek O’right z wyciągiem z dzikiej róży! Już po raz czwarty magazyn Glamour wraz z czytelniczkami wybrał najlepsze kosmetyki i urodowe produkty w 2018 roku w 20 kategoriach, w kategorii stylizacji włosów nasz olejek był bezkonkurencyjny.

W plebiscycie najpierw kosmetyki przeszły przez wymagające ręce jury redakcyjnego czasopisma, a ekspertki urodowe dokonały wyboru biorąc pod uwagę m.in. rozwiązania innowacyjne, skuteczność w stosowaniu, relację jakości do ceny.

O zwycięstwie w plebiscycie zadecydowały opniie użytkowniczek i czytelniczek magazynu Glamour, a zwycięskie produkty zostały wyłonione w drodze głosowania.

O’right Premier Rose Hip  Moisturizig Oil otrzymał największą liczbę prawidłowych głosów w swojej kategorii.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa