11 / 3 / 2015

Doskonałość Roku 2015 Twój STYL

Doskonałość Roku 2015 Twój STYL, nagroda dla eko salonów, eko salony, ekologiczne salony fryzjerskie, naturalne kosmetyki do włosów

autor: Joanna Kwiecińska - Ćwir

Mamy tytuł Doskonałość Roku 2015 Twój STYL dla Szamponu Nawilżającego Recoffee O’right Tree in the Bottle!

Za nami już 21 edycja konkursu magazynu Twój STYL, gdzie grono jury wybrało najlepsze kosmetyki na polskim rynku. O tytuł Doskonałość Roku 2015 Twój STYL ubiegały się nowości, kosmetyki, które weszły na polski rynek w ostatnim roku w kategoriach:

  • kosmetyki damskie
  • kosmetyki męskie
  • zapach
  • makijaż
  • pielęgnacja twarzy, ciała, włosów

Szampon Nawilżający Recoffee O’right Tree in the Bottle był nie do pobicia w kategorii kosmetyków naturalnych i organicznych – pielęgnacja włosów. Oficjalne wyniki znajdą się w grudniowym magazynie Twoj STYL!

Zachęcamy do lektury!

Szampon RECOFFEE zawiera cenny olejek pozyskany z przetworzonych ziaren z 16 średnich filiżanek kawy! Biodegradowalne butelka jest zrobiona z materiału pozostałego po ekstrakcji olejku, co daje jej naturalny kolor kawowego brązu.

Szampon delikatnie oczyszcza włosy, a także zatrzymuje wilgoć wewnątrz włosa –efektem są pięknie błyszczące włosy ze złotym akcentem. Olejek kawowy to ponadto znakomite źródło antyoksydantów, wzmacnia włosy i dodaje im energii.

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa