10 / 1 / 2017

Szkolenie Master Barber

szkolenie w master barber, barber warszawa, szkolenie dla barberów, barber warszawa

autor: Justyna Augustyniak

W Akademii Organics Beauty najnowsze szkolenie barberskie Master Barber dla współpracujących z marka fryzjerów. Mamy okazję uczyć się od jednego z najlepszych trenerów Richarda Bindelsa – 31 lat doświadczenia we fryzjerstwie, 25 lat pracy edukatora. Uzgodnienia terminu trwały prawie rok, bardziej jesteśmy podekscytowani i niezmierne dumni. Rchard pokazał nam też męską stylizację, sam pracuje i poleca produkty Natulique.

Swoje podziękowania kierujemy w stronę  uczestników szkolenia.  Richard w rozmowach z nami chwalił poziom  wiedzy i doświadczenie. Dla nas to kolejne potwierdzenie, ze gromadzimy wokół siebie najlepszych!

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa