08 / 1 / 2018

Izabela Jankowska o pracy, klientkach, podejściu do życia

Izabela Jankowska

autor: Justyna Augustyniak

Izabela Jankowska, fryzjer i stylista

Dziś na blogu gościmy Izabelę Jankowską, fryzjera/stylistę i jednocześnie wieloletniego nauczyciela fryzjerstwa i autora podręczników. Izabela Jankowska opowiedziała nam o swojej pracy, klientkach, podejściu do życia. Oto co usłyszeliśmy:

Jestem fryzjerem z długoletnim doświadczeniem, na pewno nie policzę, ile osób przez te lata odwiedziło mój salon. Na obecnym etapie pracy zawodowej mam do czynienia z samymi świadomymi klientkami, wiem że nie są to osoby przypadkowe Z reguły przychodzą z polecenia koleżanki i już zostają. Kierują się przy tym opinią moich stałych klientek. Dla mnie to ogromna satysfakcja, która nadaje sens temu, co robię. Klientki głównie przychodzą do mnie zaciekawione ekologiczną koloryzacją. Wykonuję dziennie wiele zabiegów koloryzacji i pielęgnacji, dzięki czemu mogę obserwować, jak zmienia się wygląd włosa dzięki eko produktom .

Jestem w stu procentach przekonana o konieczności rezygnacji z chemii w kosmetykach  – sama mam za sobą chorobę onkologiczną, do której w dużej mierze przyczyniła sią praca z chemią fryzjerską. Stąd moja wiara i przekonanie. To właśnie powoduje, że osoby które nie mają świadomości eko rozwiązań we fryzjerstwie, kiedy daję wybór, zawsze decydują się na eko. Na pewno jest to znak naszych czasów. Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie chemicznych składników, stajemy się coraz bardziej świadomi i rośnie w nas potrzeba czystych i zdrowych produktów. Podczas wizyt w salonie rozmawiam z klientkami i też dzięki temu stają się bardziej świadome. Moja historia może być przykładem tego, że mając jedno życie i zdrowie możemy wybierać to co dla nas najlepsze. Cała reszta jest po prostu konsekwencją naszych wyborów.

Fryzjerstwo to moja pasja. Jestem nie tylko fryzjerem i nauczycielem, uwielbiam inspirować ludzi i być przewodnikiem. I tak się dzieje. Do każdego zadania podchodzę jak do rzeczy najważniejszej na świecie. Moje zaangażowanie, skupienie i profesjonalizm jest doceniany, a to daje mi ogromną satysfakcję.

Mogę też powiedzieć, ze wychowałam i wychowuję pokolenia fryzjerów. I cieszę się, że wciąż mam siłę i energię, by to robić. Co mnie napędza – pasja i to,  że ja naprawdę lubię ludzi. A dobro zwykle wraca, co mi życie pokazuje na co dzień.

 

Tagi: , , ,

Facebook

Legenda

PROFESJONALNE KOSMETYKI DO WŁOSÓW – w zgodzie z naturą, skutecznie, zdrowo, bezpiecznie.
Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, czyli zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, dbania o środowisko naturalne, rośnie znaczenie świadomej konsumpcji. Coraz ważniejsze staje się to, jakich kosmetyków używamy na co dzień. profesjonalne, naturalne, kosmetyki to oferta dla osób, które cenią jakość, czyste i bezpieczne składy, szukają zdrowej i skutecznej odpowiedzi na problemy z włosami i skórą głowy. To także jedyna alternatywa dla produktów chemicznych. Na obecnym rynku kosmetycznym trudno jest uniknąć chemii w kosmetykach, dlatego też coraz częściej poszukujemy takich miejsc, gdzie oferowane są eko produkty, dokładnie czytamy etykiety i sprawdzamy, czy zawarte są w nich szkodliwe substancje.

Nasze produkty przeszły długą drogę selekcji i testów, aby spełnić najwyższe wymagania jakości i czystości składników. Wszyscy też zdajemy sobie sprawę, że codzienny kontakt z chemią w kosmetykach może osłabić naturalną barierę skóry i umożliwić zwiększenie wchłaniania substancji. Dlatego też my oferujemy profesjonalne produkty oparte o naturalne i certyfikowane składniki, zdrowe i bezpieczne, stworzone z troską o środowisko naturalne. To idealna odpowiedź na  potrzebę świadomego dbania o naturalne piękno przy pomocy organicznych kosmetyków w Zielonych Salonach.

ORGANICS BEAUTY CONCEPT S.C.

ul. Leonida Teligi 5/8 02-777 Warszawa