(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!
IMG_1530
wtorek, 06.05.2014, 08:46

„Wiosną odNowa”, event portalu Ekonavigator.pl – 26.04.14

Portal Ekonavigator.pl zorganizował wyjątkowy event – tematem przewodnim była wiosena odnowa. Firmy Organics Beauty Concept nie mogło tam zabraknąć!

Całość odbyła się w warszawskiej klubo-kawiarni Resort, gdzie przede wszystkim stawia się na ekologię i dobry nastrój. Sam wystrój lokalu udowadnia, że ekologia i recykling można wprowadzić w życie wszędzie – także w lokalu! Siedzenia wykonano z wanny, lampy z bębna pralki, zaś ladę ze starych książek.

Podczas eventu, prezentowane były ekologiczne, certyfikowane kosmetyki O’right, które bardzo interesowały świadomych gości wydarzenia. Aby lepiej dobrać odpowiednią pielęgnację nasza trycholog, Beata Rolak, badała stan skóry głowy i włosów pod mikrokamerą. Każdy zainteresowany tematem otoczony był fachową poradą dotyczącą zarówno marki O’right, jak i koloryzacji NATULIQUE. Promowane również były salony, które współpracują z firmą i mogą zapewnić świadomym EKO klientom najwyższy poziom usług.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu, bo wiemy, że takich produktów jak nasze poszukuje coraz więcej osób!