(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!
czwartek, 14.01.2016, 12:34

Szkolenie Natulique & Nature

Po raz pierwszy w Polsce miał miejsce inspirujący warsztat Natulique ze stylistą międzynarodowej sławy. Duński edukator wprowadził nas w tajniki koloryzacji!

Fantastyczne szkolenie ! Edukator NATULIQUE Miluska Braat wpaniale wprowadziła nas w tajniki koloryzacji. Świetna grupa, świetna atmosfera, dobra energia … Dziękujemy!

Natulique Natural Colors to jedyna taka farba z certyfikatem ECOCERT na zawarte w niej oleje organiczne i systemem ochrony koloru CCS  to aż 98,02 % naturalnych składników.

Zdecydowaliśmy się pokazać prace naszych utalenowanych Klientów-Artystów, dla których zdrowa i bezpieczna koloryzacja natulique jest okazją do pokazania swojego kunsztu. Rzućcie okiem na parę fotek z przygotowań. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpaga na facebooku oraz do odwiedzenia naszej galerii.

Dziękujemy serdecznie Ani Cagiel Cagiel Innovation Beauty Elwirze Dybicz Biostudio Beacie Kąkolewskiej Galeria Da Vinci Ekologiczny Instytut Urody Małgosi Zielonce Studio Stylizacji Agartis Mariuszowi Napiórkowskiemu Napiórkowski Studio Zbyszkowi Kozdrowskiemu Kozdrowski SALON, którzy przygotowywali modelki do sesji.

Serdecznie dziękujemy Modelkom poleconym przez Karolinę Motylewską. Modelki zobaczycie w cudownym makijażu wykonanym kosmetykami vege przez Kasię Konopę PINK MINK Studio – Vegan Make Up