(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!

Nasz Zespół

Organics Beauty Concept to przede wszystkim ludzie z pasją…

Joanna Kwiecińska-Ćwir

 Wspólnik w spółce Organics Beauty Concept, wyłącznego przedstawiciela na Polskę organicznych marek do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Współtwórca pionierskiego trendu w Polsce EKO Trychologia, nauki o pielęgnacji skóry głowy i włosów, członkini prestiżowego  Lady Business Club. Posiada wieloletnie doświadczenie projektowe potwierdzone certyfikatem PRINCE 2 oraz tytuł EMBA Politechniki Warszawskiej. Tworzy firmę opartą na relacjach, dba o finanse  i marketingową prezentację firmy. Propagatorka zdrowego stylu życia oraz zdrowego podejścia do pielęgnacji włosów wśród salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i trychologicznych. Pokazuje i uświadamia, jak ważne są codzienne wybory dla zdrowia, ale tez i środowiska, że kluczowe jest  jakich produktów używamy do codziennej pielęgnacji ciała i włosów, czy nie ma w nich szkodliwych chemicznych składników.  Największą wartością  dla niej jest Rodzina.

Agnieszka Kalin 

Wspólnik w spółce Organics Beauty Concept, wyłącznego przedstawiciela na Polskę organicznych marek do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Propagator ekologicznych koncepcji we fryzjerstwie. Współtwórca pionierskiego trendu w Polsce EKO Trychologia, nauki o pielęgnacji skóry głowy i włosów. Pomysłodawca przedsięwzięcia. Skrupulatnie dobiera ofertę, poznaje i współpracuje z fantastycznymi ludźmi. Doświadczony ekspert systemu SAP z zakresu logistyki, rozwiązań magazynowych i reorganizacji procesów. Uwielbia podróże, odkrywać i poszerzać nieznane horyzonty. Wierzy w to co robi.  Jest wdzięczna, że jest jej dane być tu i teraz, doświadczać tego. Prywatnie mama wspaniałej, niepowtarzalnej córki Karoliny.

Elżbieta

Finanse. W firmie zajmuje się obsługą finansowo – księgową. Prywatnie mama dwóch niemalże dorosłych córek, szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów. W chwilach wolnych miłośniczka muzyki jazzowej, bluesowej oraz poezji śpiewanej, wciąż próbująca wygospodarować czas na fitness z różnym skutkiem, ale rower latem obowiązkowy, tak jak całoroczne spacery po lesie. Dobrą książkę ostatnio zastąpiła poradnikami podatkowo – biznesowymi. Jej sposobem na odstresowanie jest … szycie. Marzenia? Są… Zaczynając od tych małych typu „może by zostać kanapowcem, który  nic nie robi”, poprzez podróże w niezwykłe egzotyczne miejsca, gdzie nie ma jeszcze zbyt wielu turystów, do tych nie do spełnienia typu „może by tak wydłużyć dobę”.