(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!

O’right

O’right to nie tylko marka pielęgnacji włosów – to cała zielona inicjatywa! Firma każdym swoim działaniem prezentuje ekologiczny styl życia.

O’right został założony przez Stevena Ko, 8 marca 2002 r. Tego właśnie roku, jego rodzice zmarli w powodu choroby nerek oraz raka. On sam cierpiał na ogromne problemy alergiczne i postanowił ustrzec ludzi przez szkodliwymi, chemicznymi składnikami. W powstanie marki włożono masę ciężkiej pracy, która w efekcie dała zdrowe, ekologiczne kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach.

W ten sposób powstało wiele unikalnych EKO koncepcji, które wykorzystywane są przy produktach. Druk wykorzystywany przy produkcji wykorzystuje tusz na bazie soi. Papier i kartony posiadają certyfikat FSC, gwarantujący najwyższy poziom przy zachowaniu najbardziej ekologicznych standardów.

Najbardziej oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem jest „Drzewko w butelce”. Szampony o pojemności 250 ml pakowane są w specjalne, biodegradowalne butelki, w podstawie których znajduje się nasiono akacji. Po zużyciu produktu, wystarczy przepłukać butelkę i zasadzić ją w ziemi. W przeciągu roku, rozkładająca się butelka dostarczy składników odżywczych nasionku i wyrośnie nam piękne drzewo! Projekt ten jest opatentowany w 3 różnych krajach (Tajwan, Chiny oraz Niemcy). Doceniany wciąż jest przez międzynarodowe kapituły projektantów za ekologiczne podejście. W roku 2013 uzyskał nagrodę Red Dot, zaś w 2014 został ponownie doceniony i uzyskał nagrodę iF Packaging Desing.

Produkty O’right produkowane są w wyjątkowej, zielonej siedzibie firmy znajdującej się na Tajwanie. Głównym założeniem podczas jej tworzenia była synergia pomiędzy ludźmi, budynkiem oraz środowiskiem. Jest to pierwsze miejsce w Azji, które uzyskało certyfikat Taiwan EEWH Green Building Gold Certificate. Najwyższy uzyskany poziom  zawdzięcza oszczędności energii, sortowaniu śmierci, redukcji CO2 oraz oczyszczaniu wody (również deszczowej), dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze. Wykorzystując miejsce, jego topografię i kierunek wiatru, przez 300 dni nie używana jest w nim klimatyzacja. Energia wykorzystywana w produkcji pochodzi własnych źródeł solarnych oraz wiatrowych.  Na dachu budynku znajduje się ogród, w którym pracownicy mogą sadzić zioła oraz warzywa. Do produkcji wszystkich produktów wykorzystywany jest prąd pochodzący w 100% z energii słonecznej oraz wodnej.

Po więcej informacji na temat marki O’right oraz jej produktów zachęcamy do odwiedzenia działu „Świat Fryzjerstwa”.