(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!

NATULIQUE

Firma NATULIQUE jest liderem profesjonalnej branży kosmetycznej i oferuje wysokiej jakości, ekskluzywne produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów o najbezpieczniejszym składzie, jakie można znaleźć na dzisiejszym rynku.

Firmę NATULIQUE tworzy zespół, którego ludzie są pasjonatami zdrowia i ekologi w profesjonalnych produktach organicznych. Będąc w obliczu wyzwań związanych z ciężkimi przypadkami alergii, astmy oraz innych problemów zdrowotnych w rodzinie i kręgu przyjaciół założycieli, firma NATULIQUE wykazała zależność pomiędzy problemami zdrowotnymi, a toksynami, szkodliwymi środkami chemicznymi oraz pestycydami, które znaleziono w kosmetykach.

Przy okazji poszukiwania wiarygodnych, naturalnych oraz ekologicznych produktów do pielęgnacji włosów i skóry zdano sobie sprawę z ograniczeń ówczesnego rynku i postanowiono wyjść na przeciw misji, która miała przynieść bezpieczeństwo i ekologiczne kosmetyki dla rozpaczliwie domagającego się zmian rynku. Celem marki jest oferowanie profesjonalnym salonom i ich gościom możliwości wyboru jeśli chodzi o zdrowie włosów i skóry. Firma NATULIQUE oferuje luksusowe usługi za pośrednictwem bogatej kolekcji produktów naturalnych.

Stworzone linie produktów były konsultowane z używającymi metod konwencjonalnych i alternatywnych lekarzami, chemikami, specjalistami od żywienia i ogrodnictwa. Zebrane w ten sposób informacje pozwoliły na wyeliminowanie tradycyjnych środków konserwujących oraz środków pieniących.

Badania wykazały, że następujące składniki działają drażniąco na skórę głowy, wywołują alergie i są rakotwórcze: glikol propylenowy, lauryl sodowy, lauret siarczanu, dietonolamina (DEA), konserwanty na bazie parabenów, (metyl, etyl oraz propyl paraben). Pomimo, że są jednymi z najpowszechniejszych składników dzisiejszych kosmetyków, nie znajdą ich Państwo w kosmetykach NATULIQE. To  zobowiązanie firmy!

Oferta firmy NATULIQUE została niedawno wyróżniona jako czołowa profesjonalna seria produktów ekologicznych do pielęgnacji włosów przez norweską telewizję. Program zajmuje się sprawami dotyczącymi legalności w sektorze pielęgnacji. Wiele produktów zaliczanych jest do naturalnych, ekologicznych i organicznych, jednak często bez jakikolwiek podstaw. Nacisk położony jest na znaczenie wyboru certyfikowanych organicznych produktów, które są poświadczone przez legalne agencje certyfikujące, w celu zapewnienia, że produkty nie zawierają szkodliwych składników.

Markę NATULIQE można znaleźć w wielu wiodących salonach kosmetycznych na świecie, a w jej produkty zaopatrują się sławni styliści, jak np. TONY & GUY i wielu innych.

Po więcej informacji na temat marki NATULIQUE oraz jej produktów zachęcamy do odwiedzenia działu „Świat Fryzjerstwa”.