(0,00zł)
Zadzwoń do nas
i złóż zamówienie
887 691 111, 790 669 050
facebook
Rytuał FORMOSA HAIRWASHING
Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wejdź na wyższy poziom!
Nasze wyróżnienia
Zapoznaj się z nową linią eko kosmetyków Recoffee!
Do profesjonalnej koloryzacji używamy tylko najczystszych składników
Skuteczna odpowiedź na problemy z włosami i skórą głowy wspierana mocą natury
Najlepsze na start. Sprawdź nasze pakiety dla Profesjonalistów!

Edukacja

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dotyczą zarówno zagadnień związanych z eko-pielęgnacją, jak też wiedzy niezbędnej profesjonalistom przy wykonywaniu zabiegów Hair SPA i naturalnej koloryzacji. Salony znajdą tu m. in. wiele cennych wskazówek przydatnych w codziennej pracy fryzjera – stylisty.

Podstawą dla utrzymania dobrego stanu włosów i skóry jest dobór naturalnych, odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych.

Sprawdż jaki masz rodzaj włosów i jak je pielęgnować!

Kondycja włosów tak jak skóra odzwierciedla stan naszego ducha. Jednak niewłaściwa pielęgnacja może sprawić, że włosy nie będą wyglądały tak jak chcemy je widzieć:

  1. Jeżeli nie masz zastrzeżeń co do stanu swoich włosów, nie poddawałeś ich silnie działającym zabiegom upiększającym, myjesz je dwa, trzy razy na tydzień, to prawdopodobnie jesteś posiadaczem włosów normalnych.
  2. Jeżeli Twoje włosy po myciu już na drugi dzień tracą ładny i świeży wygląd, zaczynają zlepiać się w przetłuszczone pasma – masz włosy przetłuszczające się.
  3. Jeżeli Twoje włosy są u nasady ciężkie i przetłuszczające się natomiast końcówki  włosów są suche, łamliwe i kruche masz włosy mieszane.
  4. Jeżeli myjesz włosy rzadko (raz, dwa razy w tygodniu), a gdy je dotykasz, czujesz, że są szorstkie i sztywne – najprawdopodobniej Twoje włosy są suche.
  5. Jeżeli Twoje włosy są łamliwe, kruche, suche, sztywne, splątane i trudne do rozczesania Twoje włosy są zniszczone.
  6. Jeżeli Twoje włosy są cienkie, wyglądają jak by było ich za mało, są miękkie, brakuje im energii i sprężystości, trudno się układają masz włosy cienkie i delikatne.